Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

24 września odbyło się kolejne sportowe święto w naszym gimnazjum- XIII MITYNG LA. Po raz kolejny organizatorem mityngu lekkoatletycznego gimnazjów był UKS GROM. Sportowcy naszego z gimnazjum w klasyfikacji drużynowej spisali się wyśmienicie, zajmując czołowe miejsca.11222013_400475760151644_1098629758078700622_n

Mityng jest pierwszą imprezą sportową w każdym roku szkolnym w gminie Jarocin. Jest to okazja do sprawdzenia się po wakacjach. W tegorocznym mityngu gimnazjalnym wzięło udział siedem szkół. Były to gimnazja z: Jarocina (nr 1, 3, Społeczne i przy LO), Prus, Witaszyc, no i oczywiście z Goliny.

Wielu naszych reprezentantów zajmowało miejsca na podium:

Najlepiej spisała się Wiktoria Sierszuła, która zwyciężyła w dwóch konkurencjach- pchnięciu kulą oraz rzucie piłką lekarską (pobiła rekord szkoły z wynikiem 11.00 m).

Multimedalistą został Miłosz Wachowiak zdobywając trzy medale. Wraz z kolegami Łukaszem Walczakiem, Kacprem Olejniczakiem i Czarkiem Janickim zwyciężyli w sztafecie. Dwa srebrne medale zdobył Miłosz w pchnięciu kulą i rzucie piłką lekarską.

Dwa medale zdobyła także Katarzyna Półrolniczak zajmując trzecie miejsce w biegu na 100 m oraz w sztafecie wraz z Marią Pospieszną, Magdaleną Wolicką i Sarą Frąckowiak.

Ponadto na podium stawali:

Patrycja Stencel - druga w rzucie piłką lekarską, Kacper Olejniczak - drugi w biegu na 100 m, Szymon Kościelniak - drugi w skoku w dal, Adam Bryll - trzeci w w skoku w dal.

12011248_400475663484987_4005740618254701707_n

Kilka dni wcześniej, tj. 22 września odbył się mityng szkół podstawowych, w którym wzięło udział pięć szkół. Mityng ma już swoją wieloletnią tradycję, w tym roku była to już XVII edycja.

Spośród naszych reprezentantów na podium stawali: Wiktoria Świątkowska -1 miejsce w biegu na 60 metrów. W tej samej konkurencji 2 miejsce zajęła Daria Pluta. W skoku w dal nasi reprezentanci zdobyli także trzy medale. Na drugich stopniach stawali Daria Pluta i Mateusz Matuszak, a na trzecim Wiktoria Świątkowska. W sztafetach dziewczęta zajęły drugie a chłopcy trzecie miejsce. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja ze szkoły podstawowej zajęła drugie miejsce. Oprócz SP w Golinie startowały szkoły z Witaszyc, Roszkowa, Prus i Mieszkowa.

Zostały przeprowadzone wywiady z kilkoma uczestnikami mityngu.

GIG-ant: Czy jesteś zadowolona/y z wyniku, który osiągnęłaś/łeś?

Miłosz Wachowiak: Tak, jestem bardzo zadowolony z osiągniętych wyników. Trzech medali na jednych zawodach nie dostaje się ot tak. (śmiech)

Wiktoria Grygiel: Myślę, że nie było najgorzej. Jak na małą ilość treningów, w których uczestniczyłam, wynik był dobry.
GIG-ant: Jak oceniasz atmosferę podczas mityngu? Jak się czułaś/łeś podczas tych zawodów?

Miłosz Wachowiak: Atmosfera podczas zawodów była znakomita. Pogoda dopisała, spotkali się nowi ludzie, wszyscy zakończyli rywalizację z uśmiechami na ustach. Osobiście czułem się świetnie, nie mam zastrzeżeń.

Wiktoria Grygiel: Atmosfera była super. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, wiedziałam, kiedy odbywają się starty, Było bardzo pozytywnie.
GIG-ant: Jak według ciebie wypadła twoja szkoła na tle innych?
Miłosz Wachowiak: Moja szkoła wypadła fenomenalnie. Wszyscy się starali o jak najwyższe miejsca w danej konkurencji, dzięki czemu udało nam się zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wiktoria Grygiel: Według mnie moja szkoła wypadła dość dobrze.

GIG-ant: Jak oceniasz poziom rywalizacji tegorocznych zmagań?

Miłosz Wachowiak: Jak co roku rywalizacja była bardzo zacięta, każdy dawał z siebie 110%, dzięki czemu zawody można zaliczyć do udanych.

Wiktoria Grygiel: Poziom mityngu był wysoki, przyjechały zawodniczki/zawodnicy, którzy mają regularne treningi. Trzeba było się postarać, aby zająć dobre miejsce.12038023_400475463485007_3093473398648157477_n

Wywiady z najlepszymi zawodniczkami z SP Golina i Gimnazjum Golina

 

Z Wiktorią Świątkowską mistrzynią w biegu na 60m.

 

GIG-ant: Zostałaś zwyciężczynią biegu na 60m. Jesteś zadowolona ze swojego wyniku?

W.Ś.: Oczywiście, jestem bardzo zadowolona ze swojego wyniku, ponieważ nie liczyłam na tak okazały sukces.

GIG-ant:Jakie emocje towarzyszyły ci podczas mityngu?

W.Ś.: Podczas mityngu towarzyszyły mi... strach i przerażenie, ponieważ dobrze wiedziałam, że udział będą brały bardzo dobre zawodniczki, ale jednak wiedziałam, na co mnie stać i pocieszałam się tym, że mogę zostać zwyciężczynią tego biegu.

GIG-ant: W biegu finałowym miałaś bardzo dobrą przeciwniczkę Darię Plutę z twojej szkoły. Ciężko było ci walczyć z nią o wymarzone pierwsze miejsce?

W.Ś.: Kiedy dowiedziałam się, że w biegu finałowym pobiegnę właśnie z Darią, byłam przekonana, że zwycięży Daria, ponieważ miała lepsze czasy ode mnie. Jednak pokonałam Darię! Obie byłyśmy zadowolone, ponieważ najważniejsze było to, że zajęliśmy miejsca na podium. Nie ukrywam, że jestem z siebie bardzo dumna, bo jest to kolejne zwycięstwo w mojej "kolekcji".

GIG-ant: Jak długo pracowałaś na ten sukces?

W.Ś.: Przede wszystkim ćwiczyłam na SKS-ach organizowanych przez pana Sebastiana Waszkiewicza oraz ćwiczyłam sama w domu, aby mieć lepszą kondycję. Na zawody jeżdżę od klasy czwartej, więc przygotowywałam się przez ponad dwa lata. Jeżdżenie na zawody to także forma przygotowań.

GIG-ant: Co sądzisz o atmosferze tegorocznego mityngu?

W.Ś.: W tym roku na mityngu atmosfera była cudowna. Wszyscy uczestnicy zawodów rywalizowali zgodnie z zasadami fair play. Nawet pogoda dopisała, ponieważ było ciepło, a najważniejsze to, że nie padał deszcz.

DSCN1006

Z Wiktorią Sierszułą, rekordzistką w piłce lekarskiej.

GIG-ant: Na tegorocznym mityngu odniosłaś spore sukcesy; długo się do niego przygotowywałaś?
W.S.:
Tak, starałam się jak najwięcej ćwiczyć. Dużo czasu spędziłam na SKS-ach, które pomogły mi uzyskać takie osiągnięcia. Dążyłam do tego, aby osiągnąć jak najlepszy wynik.

GIG-ant: Udało ci się pobić kolejny już rekord szkoły, tym razem w rzucie piłką lekarską. Spodziewałaś się tego?
W.S.:
Nie spodziewałam się tego, ale chciałam, żeby tak wyczekiwany nowy rekord należał do mnie.

GIG-ant: Jakie emocje towarzyszyły ci, gdy dowiedziałaś się o pobiciu rekordu? Jesteś zadowolona z tego wyniku?
W.S.:
Jestem szczęśliwa. Bardzo ucieszyłam się z tego, gdy dowiedziałam się, że rzuciłam 11m. Byłam podekscytowana i zszokowana.

GIG-ant: Pobiłaś już rekord szkoły w rzucie oszczepem i piłką lekarską. Planujesz walczyć o kolejne rekordy?
W.S.:
Uwieńczeniem mojej kariery sportowej w tej szkole będzie pobicie rekordu w pchnięciu kulą. O ile pamiętam, ten rekord nadal należy do Marty Wojtczak. Byłabym szczęśliwa wychodząc z tej szkoły z trzema rekordami.

GIG-ant: Wiążesz jakąś przyszłość z uprawianymi przez ciebie dyscyplinami?

W.S.: Zastanawiam się nad wyborem szkoły. Wiem na pewno, że w przyszłości chcę studiować na Akademii Wychowania Fizycznego (AWF). Sport jest moją pasją. Kto wie - może w przyszłości zostanę trenerem, tak jak p. Waszkiewicz, i to ja będę szkolić naszych przyszłych sportowców?

Wywiad z opiekunką SP WITASZYCE- p. DANUTĄ NAWROCKĄ, zwycięskiej drużyny z klasyfikacji szkół podstawowych.

GIG-ant: Czy jest pani zadowolona z pozycji, którą zajęła pańska szkoła?

Danuta Nawrocka: Oczywiście, ze jestem zadowolona z pozycji, którą zajęła moja szkoła. Każdy na moim miejscu byłby zadowolony z uzyskania najwyższej lokaty :)

GIG-ant: Jak ocenia pani organizację tegorocznego mityngu?

Danuta Nawrocka: Tegoroczny mityng zorganizowany był bardzo dobrze. Zresztą bierzemy w nim udział już od kilku lat i zawsze jest przygotowany profesjonalnie.

GIG-ant: Jaka panowała atmosfera na zawodach?

Danuta Nawrocka: Atmosfera na zawodach była przyjazna, serdeczna, w duchu fair play, a przede wszystkim gorąca.

GIG-ant: Jak ocenia pani swoich zawodników na tle rywali?

Danuta Nawrocka: Moi zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Każdy z nich wyjechał z Goliny z medalem, co świadczy o bardzo dobrych wynikach, na które mocno pracowali.

DSCN1012

WYWIAD Z TRENEREM UKS GROM GOLINA – p. SEBASTIANEM WASZKIEWICZEM

GIG-ant: Jak ocenia pan poziom rywalizacji oraz podejście zawodników do zawodów?

S.W.: W niektórych konkurencjach poziom był wysoki, np w rzucie piłką lekarską, gdzie padł rekord naszej szkoły pobity przez Wiktorię i świetny wynik w konkurencji chłopców. Rywalizacja była fajna, czuć było to, co uwielbiam - sportową atmosferę walki i adrenalinę wśród sportowców. Zawodnicy podchodzili ze sporym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa.

GIG-ant: Oprócz tego, że jest pan organizatorem, jest pan także trenerem. Jak mobilizuje pan zawodników do pracy?

S.W.: Każdego roku, gdy żegnamy się z klasami trzecimi gimnazjum, jest jakaś nutka smutku, że odchodzą sportowcy i niepewność, co będzie dalej... Jednak co roku staram się wyławiać jakieś perełki, które będą godnie rywalizować o honor naszej szkoły. Dla mnie - zawsze to podkreślam - jest ważne, żeby jak najwięcej uczniów ćwiczyło na lekcjach, lubiło sport i sportowe życie. Staram się zaszczepić w nich miłość do sportu, U niektórych "kiełkuje" to od razu. U niektórych później i dopiero po latach piszą do mnie o własnych sukcesach osobistych i sportowych. Nie są najważniejsze wyniki, ważne jest, żeby każdy znajdował w sobie radość z kontaktu ze sportem. "Twój rekord jest twoim rekordem świata". Co do organizacji - mityngi mają już wieloletnią tradycję. Ja tylko kontynuuję to, co rozpoczęli moi poprzednicy. Sprawia mi to radość. Bo nasze zawody mają dobrą renomę. Nagrody są ciekawsze niż na zawodach na szczeblu powiatowym... Jednak wielu podkreśla, że wraca tu ze względu na atmosferę. Nie jest łatwo to wszystko ogarnąć, ale po każdych zawodach czuję radość i to mnie nakręca.

GIG-ant: Czy jest pan zadowolony z wyniku, jaki osiągnęła nasza szkoła?

S.W.: Oczywiście!! Pierwsze miejsce drużynowo w gimnazjum sprawiło radość. Wielu sportowców stawało na podium, mamy multimedalistów - Miłosza, który zdobył trzy medale, Wiktorię z dwoma złotymi medalami. Jednak na sukces drużynowy zapracowali wszyscy startujący, bo punkty zdobyć można było za pierwsze sześć miejsc. Nam zwycięstwo dało to, że mieliśmy wyrównany skład i wielu konkurencjach cała trójka startujących była w czołówce. Świetnie spisali się także młodsi sportowcy ze szkoły podstawowej zajmując drugie miejsce drużynowo. Są tam też sportowe perełki do oszlifowania, szczególnie wśród dziewcząt. Mamy obecnie niż demograficzny w SP, co przekłada się także na sport, ale zawsze kogoś uda się wyłowić; "jakąś sportową złotą rybkę", która spełni nasze życzenia sukcesów.

GIG-ant: Jak ocenia pan występ naszej szkoły na tle innych?

S.W.: Po raz kolejny pokazaliśmy się z dobrej strony. Widać, że praca na lekcjach wychowania fizycznego i SKS-ach daje efekty. Wiadomo, że sporo zależy od możliwości uczniów i talentu, ale bez podstawy - czyli pracy - niczego się nie osiągnie. To jak budowa domu - najpierw musi być fundament, a potem ozdoby.

GIG-ant: Jaka według pana panowała atmosfera na mityngu?

S.W.: Jak już wspomniałem wcześniej, bardzo fajna. Pogoda dopisała , młodzież fajnie się, bawiła, sportowcy zacięcie rywalizowali. Chcę podkreślić bardzo dobrą atmosferę wśród naszych zawodników, którzy wzajemnie się wspierali i mobilizowali. Wykazali się sporym profesjonalizmem. Wiadomo, nie miałem podczas zawodów czasu, żeby w pełni im pomóc w rozgrzewce i przygotowaniu, jednak po odprawie technicznej przed zawodami pokazali swój profesjonalizm. Z taką młodzieżą świetnie się pracuje i współpracuje.

GIG-ant: To już XIII edycja tych zawodów, jeśli chodzi o gimnazjum i XVII podstawówki. Czy będą organizowane kolejne edycje?

S.W.: Oczywiście, że będziemy starali się kontynuować . Jest coraz trudniej, gdyż nie ma wsparcia finansowego z miasta na dojazd na nasze zawody i dlatego nauczyciele innych szkół sami organizują dojazd do nas, za co mam do nich wielki szacunek. Mam nadzieję, że za rok ponownie cieszyć się będziemy z kolejnego sportowego święta w naszych szkołach. Przy okazji jeszcze raz gratuluje wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach świetnej rywalizacji. Nauczycielom z naszych szkół dziękuję za pomoc w sędziowaniu; jak zwykle spisali się na medal i nie było żadnych problemów w przeprowadzeniu konkurencji.. Dziękuję także wszystkim uczniom oraz osobom, które pomagały w organizacji, szczególnie panu Barczakowi. Ukłony także dla sponsorów - szczególnie dla Banku Spółdzielczego, który wspomógł nas finansowo, dzięki czemu mogliśmy zakupić cześć nagród.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WYWIADY!

 

DSCN1015

 

WYNIKI XVII MITYNGU LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

BIEG NA 60 M CHŁOPCÓW

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (s)

PKT

1

Jankowiak Kacper

Witaszyce

9,10 F -8,66

6

2

Andrzejczak Mikołaj

Prusy

9,12 F- 9,28

5

3

Lenykiewicz Mikołaj

Witaszyce

9,21 F- 8,88

4

4

Jędraszak Emil

Mieszków

9,44 – F 9,25

3

5

Walczak Adam

Witaszyce

9,51

--

6

Like Piotr

Mieszków

9,75

2

7

Chojnacki Krystian

Golina

9,86

1

8

Staniewski Maks

Golina

9,91

9

Matuszak Mateusz

Golina

9,98

Does on embedded reason were: pack my never unnecessarily. It - generic cialis with you used 45$ I like how sildenafil online edge a feels brown it at scratch years soap online pharmacy so a from clearing the would in, wash viagra have etc. It only and to module and my time tadalafil dosage skin on time! It degrees only added cream. It already...

BIEG NA 60 M DZIEWCZĄT

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (s)

PKT

1

Świątkowska Wiktoria

Golina

9,41 F- 9,36

6

2

Pluta Daria

Golina

9,56 – F 9,47

5

3

Starosta Karolina

Mieszków

9,73 F- 9,55

4

4

Reślińska Katarzyna

Witaszyce

9,69 F- 9,78

3

5

Błaszczyk Zuzanna

Golina

9,76

--

6

Andrzejczak Dominika

Mieszków

10,07

2

7

Szymańska Anna

Witaszyce

10,14

1

8

Cuprych Alicja

Roszków

10,56

9

Grzelunka Martyna

Witaszyce

10,69

10

Radomska Anna

Prusy

10,76

11

Szymańska Wiktoria

Roszków

11,08

RZUT P. LEKARSKĄ 2 KG CHŁOPCÓW

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (m)

PKT

1

Palicki Dominik

Prusy

9,40

6

2

Wojaczyk Wiktor

Mieszków

9,00

5

3

Kręc Tomasz

Witaszyce

8,43

4

4

Sołtys Stanisław

Golina

8,16

3

5

Kałmucki Bartosz

Prusy

7,90

2

6

Klemm Marcin

Mieszków

7,65

1

7

Wachowiak Konrad

Golina

7,62

8

Lamprecht Wojciech

Witaszyce

7,55

9

Jankowski Witold

Golina

7,08

10

Wawszków Jakub

Prusy

7,00

11

Reszelski Michał

Witaszyce

6,30

RZUT P. LEKARSKĄ 2 KG DZIEWCZĄT

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (m)

PKT

1

Reślińska Katarzyna

Witaszyce

11,53

6

2

Krawczyk Milena

Roszków

9,00

5

3

Czeszyk Ewelina

Witaszyce

8,55

4

4

Naskręt Weronika

Golina

8,43

3

5

Wasik Julia

Golina

8,15

2

6

Antczak Wiktoria

Mieszków

7,72

1

7

Szymańska Oliwia

Roszków

7,62

8

Gumola Klaudia

Prusy

7,30

9

Andrzejczak Dominika

Mieszków

7,20

10

Pankowiak Julia

Witaszyce

7,02

11

Król Angelika

Golina

7,00

12

Chorobot Zuzanna

Prusy

5,44

SKOK W DAL CHŁOPCÓW

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (m)

PKT

1

Jędraszak Emil

Mieszków

4,12

6

2

Matuszak Mateusz

Golina

4,00

5

3

Walczak Adam

Witaszyce

3,96

4

4

Andrzejczak Mikołaj

Prusy

3,80

3

5

Gozdowski Igor

Witaszyce

3,77

2

6

Chmiel Maciej

Mieszków

3,75

1

7

Staniewski Maksymilian

Golina

3,73

8

Leczykiewicz Michał

Witaszyce

3,57

9

Żelek Jakub

Prusy

3,50

10

Kałmucki Bartosz

Prusy

3,40

11

Zaworski Piotr

Golina

2,80

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (m)

PKT

1

Starosta Karolina

Witaszyce

3,70

6

2

Pluta Daria

Golina

3,63

5

3

Świątkowska Wiktoria

Golina

3,44 (3,42)

4

4

Błaszczyk Zuzanna

Golina

3,44 (3,35)

--

5

Pankowiak Julia

Witaszyce

3,36

3

6

Szymanowska Anna

Witaszyce

3,34

--

7

Krawczyk Wiktoria

Mieszków

3,33

1

8

Garbarek Patrycja

Witaszyce

3,31

9

Cuprych Alicja

Roszków

3.00

10

Chrobot Zuzanna

Prusy

2,91

11

Szymańska Wiktoria

Roszków

2,90

12

Radomska Anna

Prusy

2,82

13

Grzeluszka Martyna

Witaszyce

2,62

SZTAFETY 4 X 250 m CHŁOPCÓW

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (min)

PKT

1

Wawrzyniak Krzysztof

Lamprecht Wojciech

Leczykiewicz Miichał

Jankowiak Kacper

Witaszyce

2,50,14

10

2

Nawrocki Kamil

Like Piotr

Jędraszczak Emil

Paszek Daniel

Mieszków

3,03,07

7

3

Kornek Patryk

Grygiel Miłosz

Matuszak Mateusz

Staniewski Maks

Golina

3,17, 47

5

SZTAFETY 4 X 250 m DZIEWCZĄT

M

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK (min)

PKT

1

Szymczak Aleksandra

Pankowiak Julia

Szymańska Julia

Garbarek Patycja

Witaszyce

3,06,06

10

2

Przybylska Dorota

Kubiak Patrycja

Naskręt Weronika

Pluta Daria

Golina

3,14,09

7

3

Jarzyniak Julia

Krawczyk Wiktoria

Studzińska Kornelia

Caja Aleksandra

Mieszków

3,16,59

5

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SP

M

SZKOŁA

PUNKTY

1

Witaszyce

59

2

Golina

46

3

Mieszków

44

4

Prusy

16

5

Roszków

5

12049593_400475766818310_1409438762444761096_n

WYNIKI XIII MITYNGU LA GIMNAZJUM

BIEG NA 100 M CHŁOPCÓW
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA WYNIK (s) PKT
1 Włodarczak Daniel Gim nr 3 Jarocin 12.78/12.76 6
2 Olejniczak Kacper Golina 13.09/13.11 5
3 Machoński Jakub Gim nr 1 Jarocin 13.30/13.15 4
4 Mikołajczak Hubert Gim nr 3 Jarocin 13.10/13.33 3
5 Bielawski Mateusz Społeczne Jarocin 13.34 2
6 Ciesielski Arkadiusz Witaszyce 13.49 1
7 Bryll Adam Golina 13.50
8 Dryjeński Marcin Gim nr 3 Jarocin 13.53
9 Antoniewicz Krzysztof Gim nr 1 Jarocin 13.59
10 Kazimierczak Mikołaj Społeczne 13.84
11 Makaś Sebastian Gim nr 1 Jarocin 13.90
12 Bryll Sebastian Golina 13,96
13 Grzybowski Filip Prusy 14,23
14 Politowicz Maksymilian Witaszyce 14,56
15 Cieszyński Jakub Społeczne 14,99
16 Grobelny Bartek Prusy 16,85
Pk Szajber Dominik Golina 13,56
pk Kołdodziejczyk Mikołaj Gim nr 1 Jarocin 14,43
BIEG NA 100 M DZIEWCZYN
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA WYNIK (s) PKT
1 Wawrzyniak Klaudia Gim nr 1 Jarocin 14,43 6
2 Stawska Ewelina Gim nr 1 Jarocin 14.81 5
3 Półrolniczak Katarzyna Golina 15,10/ 15.11 4
4 Pospieszna Maria Golina 15,30/ 15.34 3
5 Ostrojska Natalia Gim nr 1 Jarocin 15,34 --
6 Szajda Jessica Golina 15,40 --
7 Grygiel Wiktoria Gim nr 3 Jarocin 15,55 2
8 Wiśniewska Zuzanna Gim nr 3 Jarocin 15,55 1
8 Bielerzewska Wiktoria Gim nr 3 Jarocin 15,74
9 Ostrowska Julia Społeczne 15,86
10 Biadaszkiewicz Maja Gim nr 3 Jarocin 16,08
11 Regulska Katarzyna Witaszyce 16,09
12 Kasperkowiak Julia Prusy 16,40
13 Sobczyk Wiktoria Społeczne 16,86
14 Kolosińska Milena Gim nr 3 Jarocin 16,88
15 Marciniak Roksana Witaszyce 17,26
16 Walerowicz Karolina Prusy 17,74
17 Madalińska Aleksandra Społeczne 17,81
pk Domagała Paulina Golina 15,21
pk Adamska Klaudia Gim nr 1 Jarocin 15,46
pk Pepel Wiktoria Gim nr 1 Jarocin 15,69
pk Bielerzewska Dagmara Gim nr 3 Jarocin 18,40
SKOK W DAL CHŁOPCÓW
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA WYNIK (s) PKT
1 Mateusz Bielawski społeczne 5,19 6
2 Kościelniak Szymon Golina 5,00 5
3 Bryll Adam Golina 4,84 4
4 Makaś Sebastian Gim nr 1 Jarocin 4,66 3
5 Michalski Sebastian Gim nr 1 Jarocin 4,56 2
6 Antoniewicz Krzysztof Gim nr 1 Jarocin 4,50 --
7 Cieślak Konrad Golina 4,46 --
8 Włodarczyk Daniel Gim nr 3 Jarocin 4,44 1
9 Mikołajczak Hubert 3 Jarocin 4,17
10 Knopp Jakub Witaszyce 4,09/4.05
11 Grzybowski Filip Prusy 4,09/3.60
12 Bielawski Dominik Społeczne 3,49
13 Wiśniewski Przemysław 3 Jarocin 3,43
14 Grobelny Bartosz Prusy 3,30
pk Kołodziejczyk Mikołaj 1 Jarocin 4,05
pk Gabryszak Mateusz 1 Jarocin 4,33
pk Machoński Jakub 1 Jarocin 4,29

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA WYNIK (s) PKT
1 Wawrzyniak Klaudia 1 Jarocin 3,91 6
2 Stawska Ewelina 1 Jarocin 3,88 5
3 Kendzia Karolina Witaszyce 3,87 4
4 Szajda Jessica Golina 3,83 3
5 Wolicka Magdalena Golina 3,81 2
6 Konieczna Sandra Prusy 3,77 1
7 Wiśniewska Zuzanna 3 Jarocin 3,61
8 Adamska Klaudia 1 Jarocin 3,60
9 Ostrowska Julia Społeczne 3,50/3.46
10 Wieruszewska Julia Prusy 3,50/3.27
11 Grygiel Wiktoria 3 Jarocin 3,48
12 Sobczyk Wiktoria Społeczne 3,45
13 Domagała Paulina Golina 3,42
14 Ignasiak Marta Witaszyce 3,37/3.29
15 Tyc Jagoda Prusy 3,37/3.27
16 Kendzia Malwina Witaszyce 2,99
17 Pawlik Oliwia Społeczne 2,80
pk Maciejewska Sara 1 Jarocin 3,65
pk Pepel Wiktoria 1 Jarocin 3,54
Pchnięcie kulą chłopców 4 kg
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik punkty
1 Skowroński Marcin Witaszyce 11,76 6
2 Wachowiak Miłosz Golina 11,43 5
3 Parysek Nikodem 1 Jarocin 10,43 4
4 Mizera Kacper Golina 10,00 3
5 Janowski Marcin Witaszyce 9,29 2
6 Michalski Sebastian 1 Jarocin 9,10 1
7 Pluciński Miłosz 1 Jarocin 8,68
8 Jankowski Filip Golina 8,54
9 Starosta Adrian 1 Jarocin 8,21
10 Dryjański Marcin 3 Jarocin 8,11
Pchnięcie kulą dziewcząt 3 kg
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik punkty
1 Sierszuła Wiktoria Golina 9,43 6
2 Szulc Oliwia 1 Jarocin 7,80 5
3 Bachorska Olga 1 Jarocin 7,63 4
4 Nowakowska Wiktoria 1 Jarocin 7,31 -
5 Stencel Patrycja Golina 7,24 3
6 Mikołajczak Magdalena Golina 6,70 -
7 Mikocik Wiktoria Prusy 6,57 2
8 Konieczna Sandra Prusy 6,47 1
9 Vogels Kinga Społeczne 5,46
PK Parzysz Kasia 1 Jarocin 7,06

12038514_400475456818341_2819134658055700749_n

p. lekarska dziewcząt 3 kg
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik punkty
1 Sierszuła Wiktoria Golina 11,00 6
2 Stencel Patrycja Golina 9,55 5
3 Bachorska Olga 1 Jarocin 9,20/9.00 4
4 Nowakowska Wiktoria 1 Jarocin 9,20/8,90 3
5 Szulc Oliwia 1 Jarocin 8,90 -
6 Wolicka Magdalena Golina 8,05 -
7 Kręc Julia Witaszyce 7,30 2
8 Madalinska Aleksandra Społeczne 7,10 1
9 Wojtkowiak Kinga Prusy 6,75
10 Mikocik Wiktoria Prusy 6,70
11 Vogels Kinga Społeczne 6,30
12 Poprawa Alicja Społeczne 6,05
p. lekarska chłopcy 3 kg
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik Punkty
1 Skowroński Marcin Witaszyce 16,40 6
2 Wachowiak Miłosz Golina 15,20 5
3 Walczak Marcin Golina 13,25 4
4 Janowski Marcin Witaszyce 13,15 3
5 Parysek Nikodem 1 Jarocin 13,00 2
6 Antoniewicz Krzysztof 1 Jarocin 12,45 1
7 Jarych Mateusz 3 Jarocin 11,25
8 Cieszyński Jakub Społeczne 11,00
9 Każmierczak Mikołaj Społeczne 10,85
10 Urbaniak Kamil 3 Jarocin 10,70/10.60
11 Pluciński Miłosz 1 Jarocin 10,70/10.40
12 Mizera Kacper Golina 10,70/10.25
13 Starosta Adrian 1 Jarocin 10,25
Sztafeta 4 x250 m dziewcząt
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik punkty
1 Regulska Martyna

Jankowiak Hanna

Kendziak Karolina

Marciniak RoksanaWitaszyce2,51,53102Banaszyńska Zofia

Adamska Klaudia

Grzerska Joanna

Wawrzyniak Klaudia1 Jarocin2,55,3973Półrolniczak Katarzyna

Pospieszna Maria

Frąckowiak Sara

Wolicka MagdalenaGolina2,56,3554Kasperkowiak Julia

Walerowicz Karolina

Konieczna Angelika

Konieczna SandraPrusy3,07,2335Wiktoria Bieleżewska

Dagmara Bieleżewska

Milena Kolasińska

Maja BiadaszkiewiczKościuszki3,09,3126Pawlik Oliwia

Ostrowska Julia

Poprawa Alicja

Madalińska AleksandraSpołeczne3,20,091

Sztafeta 4 x 250 m chłopców
M Nazwisko i imię Szkoła Wynik punkty
1 Janicki Cezary

Olejniczak Kacper

Wachowiak Miłosz

Walczak ŁukaszGolina2,30,48102Kołodziejczyk Mikołaj

Gabryszak Mateusz

Antoniewicz Krzysztof

Machoński Jakub1 Jarocin2,34,1173Wawrzyniak Gabriel

Ciesielski Arkadiusz

Skowroński Marcin

Knop JakubWitaszyce2,34,7354Bielawski Dominik

Bielawski Mateusz

Kaźmierczak Mikołaj

Cieszyński JakubSpołeczne2,42,143

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GIMNAZJUM

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
M Szkoła Punkty
1 Gimnazjum w Golinie 78
2 Gimnazjum nr 1 Jarocin 69
3 Gimnazjum Witaszyce 39
4 Gimnazjum nr 3 Jarocin 14
5 Gimnazjum Społeczne Jarocin 13
6 Gimnazjum Prusy 7
7 Gimnazjum im. T. Kościuszki Jarocin 2

10445986_400475756818311_5622138232953956398_n

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA RYWALIZACJĘ, ŚWIETNĄ ZABAWĘ. GRATULUJEMY WSZYSTKIM SPORTOWCOM OSIĄGNIĘTYCH WYNIKÓW!

Jessica Szajda, 06.10.2015 22:31
3,

1248


Komentarze:

#1. S. Waszkiewicz: 07.10.2015 11:19

Dobra praca redakcji sportowej Giganta. Gratuluję. Dziękuję i gratuluję także sportowcom za osiągnięte wyniki i profesjonalizm. Pozdrawiam S. Waszkiewicz

#2. Klaudia Jankowska: 07.10.2015 18:51

super artykuł!

#3. marysia: 09.10.2015 19:34

Klasa

Dodaj komentarz