Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W dniu 4.03.2016 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbyły się eliminację miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom". Konkurs ten jest sprawdzianem znajomości przepisów przeciw pożarowych, wypadkowych, posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym oraz znajomości historii straży. Jak co roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza- Jołkipołki brała udział w tym konkursie. :-)
DSC_0187
O godzinie 10.00 w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarocinie odbył się egzamin pisemny, na którym trzeba było odpowiedzieć na 40 pytań w ciągu 30 minut. W tym roku pytania były naprawdę trudne. Po skończonym egzaminie przyszedł czas na ogłoszenie wyników.
W tym roku do dogrywki trafiły dwie osoby z MDP- Jołkipołki. Pierwsza do dogrywki trafiła Klaudia Wojtczak, która walczyła dzielnie o 3 miejsce w grupie szkół podstawowych, jednak miała pecha i zdobyła 4 miejsce. Drugi do dogrywki trafił Marcin Bryll, który walczył o pierwsze miejsce w grupie

szkół ponadgimnazjalnych i w świetnym stylu wywalczył 1 miejsce.
DSC_0162
DSC_0170
Po ogłoszeniu wyników okazało się,że trzy osoby z MDP-Jołkipołki Golina zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych,które odbędą się 17.03.2016 r, są to Magdalena Walczak, Piotr Goździaszek i oczywiście Marcin Bryll.

Grupa szkół podstawowych:
Klaudia Wojtczak 4 miejsce
Grupa szkół gimnazjalnych:
Magdalena Walczak 2 miejsce
Piotr Goździaszek 4 miejsce
Marcin Walczak (udział)
Grupa szkół ponadgimnazjalnych:
Marcin Bryll 1 miejsce
DSC_0166

Dla uczestników, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych grupach wiekowych organizatorzy ufundowali nagrody, pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
DSC_0177
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
Serdeczne podziękowania dla naszych druhów Marty i Przemka Wólczyńskich ze straży OSP Golina i OSP Witaszyce, dla pani Honoraty Wojtczak za pomoc w organizowaniu zbiórek oraz pana prezesa Eugeniusza Wojtczaka za pomoc w organizacji wyjazdu na konkurs. :-)

Zdjęcia: Adam Majewski

Magdalena Walczak, 11.03.2016 23:29
0,

773


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz