Z okazji Dnia Matki zadaliśmy pytanie uczniom klas I- III Szkoły Podstawowej jaka jest ich mama i co dla nich robi.  Oto co nam powiedziały.

Moja mama jest miła, troskliwa i wiem, że zawsze mnie kocha – Patrycja .

Moja mama jest miła, kocha mnie i wiem, że mi pomoże w trudnych sytuacjach  – tak opisała swoją mamę Magdalena.

Moja mama jest najwspanialsza, ponieważ mnie kocha, dba o mnie, pomaga mi z każdym problemem, dba, żebyśmy miały wszystko, ma dla mnie czas - opis mamy w wykonaniu Klaudii.

Moja mama jest najlepsza, ponieważ zawsze mi pomaga w trudnych chwilach, jest wesoła, kochana i wspaniała - tak uważa Jagoda.

Moja mama jest kochana, śmieszna, jedyna, wesoła, miła, życzliwa, opiekuńcza i mądra -  napisał Tobiasz.

Z kolei Julia napisała - Jest kochana, zabawna, zna śmieszne żarty i jest najlepsza na świecie.

Według Damiana jego mama jest najlepsza ponieważ czyta mu książki.

Kornelia powiedziała - Moja mama jest najlepsza ponieważ kupiła mi psa.

Przemek stwierdził - Moja mama jest najlepsza ponieważ pozwala mu grać na komputerze.

Z okazji Dnia Matki życzymy Wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego, zdrowia i co najważniejsze pociechy ze swoich dzieci oraz dedykujemy piosenkę :)

Napisali: Paulina Warkocka

Weronika Parzysz