Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W pierwszy weekend czerwca odbyła się niezapomniana impreza, jaką było Disco Stars Festiwal. Oczywiście niezapomniana dla miłośników takiej formy rozrywki i takiej muzyki.Było to pierwsze takiego typu wydarzenie na ziemi jarocińskiej. Mimo tego, że organizatorzy dopiero nabierali doświadczenia, całość wypadła bez większych zastrzeżeń i wszyscy uczestnicy imprezy świetnie się bawili.

Screenshot_2017-06-03-12-49-26

Pierwszego dnia publiczność wyczekiwała zespołu Akcent, a przede wszystkim utworu „Przez twe oczy zielone”. Zaspane osoby ożywiła do zabawy formacja After Party, która nie pozwoliła ludziom na bezczynne objadanie się smakowitymi przekąskami, w które można było się zaopatrzyć w wyznaczonych miejscach na terenie festiwalu, bo każdy wyśpiewał - chociaż refren - z wokalistą zespołu lub po prostu podrygiwał w rytm energetycznej muzyki.

IMG_20170602_215105                       received_334672600285858
Drugiego dnia prowadzący postawili na większą integrację z publicznością poprzez zapraszanie odważnych osób na scenę. Pierwszy taki krok zrobił Markus P, który nie dość, że rozkręcił maksymalnie całą publikę, to zaprosił do siebie dziewczyny chętne do towarzyszenia mu podczas jednego z utworów. Pozytywnym zaskoczeniem było pojawienia się Mariusza Pudzianowskiego, który urządził show związany z jego "zainteresowaniami". Pozytywny efekt wywołał zespół Boney M, którego utwory znało wiele osób. Pierwsze nuty melodii „Jesteś szalona” rozgrzały nawet cokolwiek znużone osoby i pozwoliły dotrwać do zakończenia imprezy.

Screenshot_2017-06-03-18-40-42

Patrycja Wojtczak, 16.06.2017 00:33
0,

359


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz