Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Podczas tegorocznych wakacji został zrealizowany projekt uczniów trzeciej klasy gimnazjalnej. Maks Staniewski, Patryk Krawiec, Konrad Wachowiak i Adrian Jelak z pomocą firmy ogólnobudowlanej Tomasza Krawca oraz firmy "Max" Marcina Staniewskiego wyremontowali przedsionek sali gimnastycznej przy golińskim gimnazjum.

W skład ich pracy wchodzi: obniżenie sufitu i pomalowanie sufitu, pomalowanie ścian, pomalowanie ławek oraz założenie nowych płytek. Jeden z uczniów mówi: "Ciężka praca popłaca". Teraz przedsionek jest schludny i estetyczny. Możemy być dumni z naszych uczniów.

Opracowała: Justyna Wachowiak

Magdalena Walczak, 22.09.2018 09:47
0,

237


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz