W zeszłym roku szkolnym mieliśmy okazję gościć w naszej szkole dwoje studentów - Sujoya Goyala z Indii oraz Raneem Ramadan z Egiptu. Sujoy przysłał do nas list, który już przetłumaczony zamieszczamy poniżej

Dzień dobry pani!

Mój pobyt w Jarocinie/Golinie

Odwiedziłem cztery szkoły i ta w Golinie była zdecydowanie najlepsza. Mam na myśli to, że dzieci są interaktywne i zainteresowane. Kadra i dyrektor szkoły byli bardzo mili i zawsze gotowi, aby pomóc nam w każdy możliwy sposób. Mogłem uczestniczyć w dwóch bardzo ważnych wydarzeniach z życia dzieci w szkole: Dniu Sportu i Dniu Dziecka i poczułem się, jakbym znowu był dzieckiem uczącym się i - wierzcie mi - to jest najlepsze uczucie.

Dziękuję wam uczniowie, nauczyciele, pani dyrektor i mojej przyjaciółce Raneem, że uczyniliście to tak wyjątkowym. Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil oraz was wszystkich. Powodzenia w waszych przyszłych przedsięwzięciach. :')

Sujoy Goyal z Indii

Aleksandra Przybylska, 24.10.2016 22:21

#1. Kasia: 25.10.2016 17:58

Haah szkoła w golinie pomocna? Nie sądzę ;)

#2. Andrzej Bożydar: 25.10.2016 20:21

Ty weź nie obrażaj... Osoby ze szkoły w Golinie są bardzo pomocne tylko czasami nie ogarnięte :/ Pozdrawiam