19 lutego odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP Golina. Sprawozdanie przedstawił prezes OSP Eugeniusz Wojtczak, a uzupełnione zostało przez dowódcę MDP Magdalenę Walczak o działalność młodzieży. Następnie sprawozdanie finansowe przedstawił skarbnik, a Komisja Rewizyjna po odczytaniu swojego protokołu złożyła wniosek o udzielenie zarządowi absolutorium. Absolutorium zostało udzielone jednogłośnie. Na zakończenie wystąpiła powołana w listopadzie 2016 roku Dziecięca Drużyna Pożarnicza zrzeszająca dzieci w wieku 5-11 lat. Po części artystycznej prezes OSP pasował 16 małych strażaków na członków DDP. To wyjątkowa chwila i historyczne wydarzenie, ponieważ od tej pory Dziecięca Drużyna Pożarnicza Jołkipołki w Golinie naprawdę zaczęła istnieć. Dziękujemy wszystkim życzliwym za wspieranie każdej naszej inicjatywy. Przed nami kolejny rok pracy, oby równie pomyślny jak ubiegły :)
MDP
straż