Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

We wrześniu w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy i rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Całą akcję zorganizowała klasa VII. Dzieci z każdej klasy przynosiły żywność dla psów i kotów, koce, a nawet zabawki.

Termin, do którego można było przynosić "coś od siebie" mijał 1 października. Natomiast w środę – 4 października – wszystko zostało zawiezione do schroniska dla zwierząt w Radlinie. termin nie jest przypadkowy - w tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Dobroci dla Zwierząt.

Tym sposobem nasi uczniowie pomogli zwierzętom w przetrwaniu nadchodzącej zimy.

Poniżej prezentujemy zdjęcie uzbieranych środkówDSC_2427

Aleksandra Przybylska, 05.10.2017 00:18
0,

320


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz