W niedzielę 4 czerwca na terenie przy sali OSP w Golinie odbył się rodzinny festyn pod hasłem: „Zdrowo jesz, zdrowo żyjesz!”

O godzinie 13.00 odbył się turniej piłki nożnej Żaków.

O godzinie 15.00 rozpoczął się festyn rodzinny. Odbyła się darmowa degustacja mięsa wieprzowego. Były liczne atrakcje dla dzieci: bezpłatne zamki dmuchane, bańki mydlane, bryczka. Wszystko to zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.
Na scenie można było podziwiać występy wokalne. Wystąpili m. in. przedszkolaki z golińskiego przedszkola, zespół Pogo-Dni oraz Oliwia Wieczorek.

DSC_7411

DSC_7413

DSC_7408

Na placu przed sceną można było natomiast zobaczyć pokaz mody ekologicznej przygotowanej przez panią Annę Radowicz.

DSC_7374

DSC_7390

DSC_7355
W trakcie festynu odbyła się również zbiórka finansowa, której celem było wsparcie Malwinki i Wiktora, którzy wymagają kosztownych operacji i długoterminowego leczenia. Całkowita kwota którą udało się zebrać to 23 300 zł!

O godzinie 16.00 na boisku Gromu można było podziwiać spotkanie Gromu Golina z LZS Cielcza, który zakończył się zwycięstwem Gromu 3:2.

DSC_7328

DSC_7330

O godzinie 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem TAMER.

Fot.: Hieronim Czaplicki

Magdalena Mikołajczak, 09.06.2017 00:20