14 października obchodzimy święto Komisji Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela.  tej okazji przygotowaliśmy dla Was niecodzienny konkurs.

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Golinie postanowili pokazać swoje zdjęcia z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że mieliśmy problemy, aby rozpoznać niektórych z nich. Ciekawe czy Wam się uda? Zapraszamy do obejrzenia galerii i włączenie się do zabawy.

Na odpowiedzi czekamy do środy 9 października 2019 r. Można je składać w świetlicy szkolnej. Tam również do pobrania specjalne karty odpowiedzi.

11 października podczas akademii z okazji Dnia Nauczyciela wśród osób, które rozpoznają jak największą ilość belfrów,  rozlosujemy zwycięzcę. Osoba ta otrzyma wejściówkę na koncert zespołu ENEJ, który odbędzie się miesiąc później w JOK w Jarocinie.

Zapraszamy do zabawy!!!

Tomek Jankowski, 04.10.2019 08:43