Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Któż z nas nie lubi sobie od czasu do czasu - a może i częściej - pozwolić sobie na słodkie "co nieco"? Owszem, kalorie wtedy rozpoczynają swój szaleńczy galop, ale pokusa okazuje się być silniejsza niż tak zwany głos rozsądku. Zwłaszcza taka pokusa, która ma apetyczny wygląd torcika lub bezy...

 

Wywiad Magdaleną Barczak, dyrektorem handlowym firmy cukierniczej „Barczak” z Potarzycy.

GIG-ant: Kto był pomysłodawcą i założycielem firmy?

M.B.: Nasza firma jest firmą rodzinną. Jej początki sięgają lat 50-tych XX wieku. Pierwszą piekarnię, jaka powstałą w Potarzycy, założył wuj Walenty Jędrzejak, a pomagał mu ojciec właścicielki -  "dziadek Janek". Piekarnia wuja Walentego była pierwszym impulsem, dzięki któremu właścicielka naszej firmy zainteresowała się branżą piekarniczo-cukierniczą. I tak dzięki temu w 1993 roku Zuzanna Barczak wraz z mężem Zbigniewem postanowili otworzyć własną cukiernię.

GIG-ant: Co oferuje wasza firma?
M.B.: Cukiernia „Barczak” oferuję szeroką gamę ciast na wagę, ciast pakowanych w foremki oraz ciast i tortów na wszelkie uroczystości okolicznościowe.

GIG-ant: Ilu pracowników zatrudniacie?
M.B.: Obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest już ponad 20 pracowników. Są to osoby pracujące na linii produkcyjnej, w sklepie firmowym, kierowcy oraz akwizytorzy.

GIG-ant: Jakie nagrody lub certyfikaty otrzymała cukiernia?
M.B.: Niewątpliwie, największym do tej pory osiągnięciem firmy jest zdobycie certyfikatu "Najlepsze w Polsce", przyznanego za produkowany przez naszą firmę sernik.

GIG-ant: Kto jest obecnym „szefem” firmy?
M.B.: Od momentu założenia cukierni do dnia dzisiejszego jej właścicielką jest Zuzanna Barczak.

GIG-ant: Do ilu sklepów dostarczacie wasze ciasta?
M.B.: Na chwilę obecną ciasta produkowane przez nasza firmę można nabyć już w ponad 400 sklepach znajdujących się na terenie kilku województw. Jednakże liczba punktów partnerskich stale wzrasta.

GIG-ant: Gdzie można zamówić lub kupić wasze produkty?
M.B.: Zamówienia indywidualne przyjmowane są pod numerem telefonu ((62) 740 46 85. Oprócz tego szeroki wybór oferuje zawsze sklep firmowy znajdujący się w Jarocinie przy ulicy Do zdroju, jak również liczne punkty partnerskie, których adresy można znaleźć na stronie internetowej www.cukierniabarczak.pl
Gig-ant: Dziękuje za wywiad i życzę zawsze udanych wypieków.

A wszystkich naszych czytelników oczywiście zapraszamy do sklepów firmy "Barczak".

Tomek Jankowski, 01.04.2014 17:59
0,

1745


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz