W dniu 3.03.2017 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom".Turniej ten ma na celu sprawdzenie wiedzy wśród dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa.
O godzinie 10.00 w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarocinie odbył się egzamin pisemny.
Jak co roku nie mogło zabraknąć w konkursie młodzieży z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - Jołkipołki Golina.
Po ogłoszeniu wyników okazało się, że dwie osoby z MDP - Jołkipołki Golina zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 20.03.2017 roku - są to Klaudia Wojtczak i Marcin Bryll.

Grupa szkół gimnazjalnych:
Klaudia Wojtczak- I miejsce
Magdalena Walczak- udział
Piotr Goździaszek- udział
Kacper Wojtczak- udział

Grupa szkół ponadgimnazjalnych:
Marcin Bryll- II miejsce
Marcin Walczak- udział
Kacper Żórawski- udział
Maciej Naskręt- udział

Dla wszystkich uczestników, którzy zajęli czołowe miejsca organizatorzy ufundowali nagrody, pozostali uczestniczy otrzymali dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
OTWP1

Serdeczne podziękowania dla naszych druhów Marty i Przemka Wólczyńskich ze straży OSP Golina i OSP Witaszyce, dla pani Honoraty Wojtczak za pomoc w organizowaniu zbiórek.

Dziękujemy!!!

FOTO: Adam Majewski