Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W piątek, 27 stycznia, w golińskim gimnazjum odbyła się studniówka klas trzecich oraz połowinki klas drugich. Zabawa rozpoczęła się o 17.00. Pani dyrektor powitała wszystkich zebranych i oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie imprezy. Następnie wszyscy ruszyli do tańca w rytm muzyki disco polo. Godzinę później zasiedliśmy do obiadu. Potem wszyscy wrócili na parkiet i (z małymi przerwami) bawili się do 22.00 do muzyki puszczanej przez DJ Szewczyka.

W międzyczasie uczniowie zdążyli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami klas. Nie zabrakło też mnóstwa selfie. Odpowiedzialność za organizację imprezy wzięli na siebie rodzice, którym bardzo dziękujemy za zorganizowanie niezapomnianej studniówki oraz połowinek.

III A DSC_4597

III C DSC_4595

II DSC_4599

Postanowiłam zapytać kilka osób, jak bawili się na studniówce/połowinkach?

Kamila Staniewska: Na połowinkach bawiłam się bardzo dobrze. Była wspaniała atmosfera,  rewelacyjna muzyka oraz cudowni ludzie.

Cezary Janicki: Bardzo dobrze się bawiłem.  DJ był świetny i wszystkim to się podobało. Wymyślił fajne zabawy, w których wszyscy chętnie brali udział.

Dominika Piętka: Na studniówce bawiłam się bardzo dobrze . Był świetny nastrój , fajna muzyka , dlatego będzie to dla mnie niezapomniana impreza.

Paulina Warkocka: Na studniówce bawiłam się świetnie, panowała bardzo przyjemna atmosfera. Na pewno zapamiętam tę imprezę na długo.

Kacper Popież: Bawiłem się dobrze, zwłaszcza że impreza była długa, a muzyka zachęcała do tańca. Uważam, że impreza się udała.

Magdalena Walczak: Na tegorocznych połowinkach bawiłam się świetnie.Atmosfera była miła,wszystko super przygotowane. Super DJ, którego polecam na imprezy. Dziękuję wszystkim za świetną zabawę.

Aleksandra Przybylska: Na połowinkach bawiłam się wyśmienicie, była bardzo miła atmosfera i świetny DJ. Na pewno będę tę imprezę długo wspominać.

Jak widać młodzież bawiła się wyśmienicie.

DSC_4565DSC_4571DSC_4582DSC_4634

Joanna Klupś, 13.02.2017 21:46
0,

483


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz