Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Pewnie każdy z nas chciał kiedyś dosiąść konia, zobaczyć jak to jest i zapewne wielu osobom się to udało. Niektóre z tych osób tak bardzo polubiły ten sport, że zapragnęły czegoś więcej - chciały rozwijać się w tym kierunku i osiągać w tej dziedzinie sukcesy. Takimi osobami są Klaudia Krajewska i Justyna Raźniak. W ostatnim czasie osiągnęły one spore sukcesy w jeździectwie.

KLAUDIA KRAJEWSKA

ikjik

K.K.: Dla mnie dużym sukcesem ostatniego czasu było zdanie SOJ - czyli Srebrnej Odznaki Jeździeckiej, która daje mi wiele dalszych możliwości związanych z jeździectwem. W ostatnim czasie takim naszym małym sukcesem było również uczestniczenie w wielu zawodach skokowych rangi towarzyskiej oraz debiutowanie w klasie L(100cm). Parkurów było wiele, niektóre przejechane na czysto, inne mniej się udały, ale zawsze zjeżdżałam zadowolona z parkuru. Największe nasze sukcesy tegorocznych zawodów to: 1 miejsce w klasie mini LL oraz 10 miejsce w klasie LL w Gnieźnie/3 miejsce w klasie LL również w stadzie ogierów Gniezno/ 3 miejsce w klasie L w Hermanowie/ 4 miejsce w klasie LL w Zawidowicach oraz 2 miejsce w konkursie 95cm w Mieczewie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie startów i sukcesów będzie więcej.

odznaka

kgosmgo

klaudia

 

 

JUSTYNA RAŹNIAK

khgfd

J.R.: Dla mnie dużym sukcesem ostatniego czasu było zdanie BOJ, czyli Brązowej Odznaki Jeździeckiej, która dała mi możliwość startowania w zawodach. Moim sukcesem jest również startowanie w zawodach skokowych rangi towarzyskiej w kategorii LL (90cm). Przejazdów na parkurze było wiele, niektóre przejechane na czysto, niektóre mniej udane, ale zawsze byłam zadowolona, ponieważ traktuję to jako przyjemność. Największe nasze sukcesy w tegorocznych zawodach to: 1 i 3 miejsce w klasie mini LL w Swarzędzu, 3 miejsce w klasie mini LL w Dolsku, 13 miejsce w klasie LL w Hermanowie oraz 6 miejsce w klasie LL w Zawidowicach. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wybierzemy się na kolejne zawody, które przyniosą nam kolejne sukcesy.

justyna

GIG-ant: Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. :)

Magdalena Mikołajczak, 30.10.2016 18:06
2,

956


Komentarze:

#1. .: 03.11.2016 17:54

Dlaczego w tekście użyto sformułowania "członkinie klubu jeździeckiego"? Klub nie widnieje w rejestrze PZJ ani w spisie klubów sportowych na naszym terenie. Wspomniane w artykule osoby startują na zawodach jako osoby bez przynależności klubowej. Co zaskakujące, nie jest to pierwszy artykuł z taką informacją.

#2. Klaudia Krajewska: 03.11.2016 23:01

Dokładnie takowego klubu nie ma w rejestrze PZJ.

Dodaj komentarz