W dniu 2.03.2018r. w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Turniej ten ma na celu sprawdzenie wśród dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa.

O godz. 10.00 w świetlicy Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbył się egzamin pisemny. Nasza OSP Golina miała swoją liczną reprezentacje.

Grupa I uczniowie klas I-VI szkół podstawowych:
Kacper Jóźwiak I miejsce
Justyna Żakowska II miejsce
Kacper Grześkowiak i Klaudia Kuś udział

Grupa II uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy II i III:
Magdalena Walczak I miejsce
Kacper Wojtczak II miejsce
Klaudia Wojtczak III miejsce
Sebastian Szymkowiak IV miejsce
Sławomir Żakowski V miejsce
Julia Rój i Witold Jankowski udział

Grupa III uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Kacper Żórawski IV miejsce
Marcin Walczak, Piotr Goździaszek i Maciej Naskręt udział

Dla wszystkich uczestników, którzy zajęli czołowe miejsca organizatorzy ufundowali nagrody, pozostali uczestnicy otrzymali dyplom i książkę.

Jesteśmy z was bardzo dumni. Za tych którzy zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych już trzymamy kciuki, a jest to aż 7 osób. Gratulacje!!!
Serdeczne podziękowania należą się dr Marcie i Przemkowi Wólczyńskim, Jolancie Grygiel oraz rodzicom, którzy zorganizowali nam transport.

Magdalena Walczak, 07.03.2018 11:03