Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Od dziś zaczynam z kolejną modową odsłoną Giganta. Tym razem co dwa tygodnie będę publikował trójkę fajnie, modnie ubranych uczniów naszej szkoły. Przez następny okres dwóch tygodni będę polował z aparatem na przerwach za modnie ubranymi osobami. Mam nadzieję, że moja nowa modowa część przypadnie naszym czytelnikom do gustu :)

Gosia klasa III

Początki jesieni. Gosia interesuje się modą, wiele razy mówiła mi jakie blogi modowe czyta, jakie gazety o modzie ogląda. Po tym jak się ubrała, widać, że podąża za trendami i wie co w trawie piszczy. Do czarnego sweterka i bungurdowych rurek dobrała największy must have tego sezonu- kurtkę parkę w kolorze khaki. Na początku października było troszkę zimno, dlatego dobrze, że Gosia wybrała kontrastujący szary komin. Całość dopełniły rockowe sztyblety. Strzał w dziesiątkę!

gosia.jpg

 

Natalia klasa II

Klasyka dla nastolatki. 14-latka w beżowym kolorze może się postarzyć, ale Natalia wie ile ma lat, i wie jak dobrać beż do swojego wieku. Świetnym wyborem jest biała bluzka, ale żeby nie było zbyt spokojnie są na niej złote ćwieki. Okres początku października to ostatni czas na baletki, złote dodatki na butach pasują do bluzki. Brawo!

natalia.jpg

 

Ola klasa II

Minimalizm jest w cenie. Przykład na to, że jeśli chce się fajnie wyglądać, nie trzeba się przebierać. Ola jet ubrana, a nie przebrana. Szara bluzka z białymi przebłyskami pasuje idealnie do brązowych workerów. Ten typ obuwia jest najmodniejszy w tym sezonie. Nie wyobrażam sobie tej stylizacji z innymi spodniami, dobrze że są czarne. Więcej takich stylizacji!

ola.jpg

 

Na dziś to wszystko.  Nie uciekajcie na przerwach jak będę Was gonił z aparatem:)

Hubert Kucharski

Tomek Jankowski, 01.11.2013 22:23
3,

928


Komentarze:

#1. storczyk: 02.11.2013 14:55

Fajny pomysł!

#2. Hanna: 03.11.2013 13:44

Też uważam, że świetny!

#3. Karolina Walczak: 03.11.2013 16:07

Hubcio, widzę że poza blogiem robisz coś więcej!

Dodaj komentarz