Od początku roku szkolnego w naszej szkole na holu znajduję się ekran (wirtualna gazetka), w której pokazywane są m.in. ciekawostki, informacje o obiedzie, a także najważniejsze informacje z życia szkoły i Goliny.

Postanowiliśmy popytać uczniów SP i GIM, co sądzą o "gazetce" i co według nich powinno się tam znaleźć.

Uczeń klasy V

Gig-ant: Co sądzisz o "gazetce wirtualnej"znajdującej się na holu?
Uczeń:  Ekran jest on fajny, ponieważ są na nim informacje szkolne i co jest na obiad.

Gig-ant: Co na nim jeszcze powinno się znaleźć?
Uczeń: Informacje o pogodzie.

Uczennica klasy VII

Gig-ant: Co sądzisz o "gazetce wirtualnej" znajdującej się na holu?
Uczennica: Jeśli chodzi o wirtualną gazetkę na holu, to powiem, że jest bardzo przydatna, ponieważ pokazuje ona dla "obiadowców", co jest na obiad. Ten pomysł z wirtualną gazetką jest udany i mam nadzieję, że się utrzyma.

Gig-ant: Co na nim jeszcze powinno się znaleźć?
Uczennica: Na tej gazetce według mnie powinno się znaleźć, gdzie nauczyciele mają lekcje, żeby nie szukać ich po całęj szkole, oraz kiedy nauczyciele obchodzą urodziny i imieniny, bo uczniowie często zapominają.

Uczennica klasy IV

Gig-ant: Co sądzisz o "wirtualnej gazetce" znajdującej się na holu?
Uczennica: Jest fajna, dobrze się sprawdza.

Gig-ant: Co według ciebie powinno się tam znaleźć?
Uczennica: Więcej informacji o bieżących wydarzeniach w szkole.

Uczennica klasy III Gimnazjum

Gig-ant: Co sądzisz o "wirtualnej gazetce" znajdującej się na holu?
Uczennica: Myślę, że "wirtualna gazetka" była dobrym pomysłem, zwłaszcza, że informacje wyświetlane są na bieżąco, co rzadko udawało się utrzymać w tradycyjnych gazetkach.

Gig-ant: Co według ciebie powinno się tam jeszcze znaleźć?
Uczennica: Uważam, że dobrym pomysłem byłoby także zwłaszcza teraz w czasie świątecznym odtwarzania świątecznych piosenek, aby umilić uczniom przerwy, podczas których muszą zostać w szkole.

Uczennica klasy VI

Gig-ant: Co sądzisz o "gazetce wirtualnej"znajdującej się na holu?
Uczennica: Myślę, że "wirtualna gazetka" to dobry pomysł, ponieważ znajdują się na niej ważne informacje dotyczące szkoły i według mnie jest to bardzo pomocne.

Gig-ant: Co na nim jeszcze powinno się znaleźć?
Uczennica: Mogłaby się tam znaleźć informacja dotycząca klasy, która ma dyżur.

dig

Uczeń klasy II

Uczeń: Może być.

Uczeń: Według mnie nic.

Wszystkie propozycje edycji gazetki można składać u pana Jankowskiego lub u pani Grzesiek.

ADRIANNA WALCZAK

Anna Dylak, 10.12.2018 22:59