Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Wakacje to czas, na który każdy uczeń czeka całe 10 miesięcy. Niektórzy spędzają je w domu, niektórzy u babci, a niektórzy całą rodziną wyjeżdżają za granicę lub na drugi koniec Polski. Zebrałam kilka opinii o różnych miejscach, by je teraz przedstawić.Marianna była w Czechach.
Najbardziej w Czechach podobały mi się nazwy budynków np. Apteka-Lekarna, Lidove noviny-kiosk. Pogodni ludzie - choć każdy mówił w innym języku i tak się dogadaliśmy; i było bardzo wesoło. :)

Przemek był w Szwecji.
Mnie w Helsingborgu najbardziej podobała sie nietypowa zabudowa miejska, widoki (w końcu z wybrzeża było widać Danię) i to, że Szwecja to ogólnie bardzo bogaty kraj. Ludzie maja nowe telefony, iphony itp., a auta były nowe i naprawdę drogie. :)

szwecja

Eryk był w Międzyzdrojach.
W Międzyzdrojach najbardziej podobało mi się molo i zachód słońca na plaży i wszystkie festyny, które się tam odbywały. :)

miedzyzdroj

Magda była w Chorwacji
Najbardziej w Chorwacji podobały mi sie widoki, które były naprawdę powalające. Morze stykające się z górami to dość niecodzienny widok, który mogłam podziwiać przez kilkanaście dni. Polecam wszystkim zastanawiającym się, gdzie wybrać się na wakacje. Wybierzcie Chorwację. Naprawdę warto! :)

chorwacja

Alicja była w Sandomierzu.
W te wakacje odwiedziłam Sandomierz. Jest to piękne miasto, w którym można bardzo ciekawie spędzić czas zwiedzając miasto m. in. szlakiem serialowego "Ojca Mateusza". Dla fanów literatury można odwiedzić podziemia oraz bibliotekę, którą w swoim kryminale "Ziarno prawdy" opisuje Z. Miłoszewski. Po całym dniu zwiedzania miasta warto odwiedzić najstarszą w tym mieście lodziarnię. Polecam wszystkim odwiedzenie tego miejsca, bo jest naprawdę urocze. :)
A wy odwiedziliście jakieś ciekawe miejsce?! Pochwalcie się w komentarzu :)

Anna Bochna, 27.09.2015 21:56
0,

560


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz