Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
30 września odbył się Dzień Chłopaka. W klasie siódmej dziewczyny postanowiły zrobić super prezent i zabrały swoich kolegów oraz wychowawcę do kina na film ,,To: rozdział 2''.
Postanowiłam zebrać opinie, by dowiedzieć się jakie są ich odczucia po filmie. Pytanie brzmiało: Podobał ci się film,, To: rozdział 2''? Uzasadnij odpowiedź.
Odpowiedzi:
Aleksander Nabzdyk: Według mnie film był nawet ciekawy, chociaż nie przepadam za horrorami.  Nie był dla mnie straszny, iż moim zdaniem w kilku momentach było widać, że np. coś wyskoczy, coś wskoczy, coś zaatakuje.
Tobiasz Pawełczyk: Film podobał mi się bardzo, ponieważ był on zabawny, ale także straszny. Ogółem polecam.
 
Przemysław Gościniak: Film fajny, ciekawy. Tym bardziej, że nie oglądałem pierwszej części. Jest warty poświęcenia uwagi.
 
Bartosz Kordus: Film mi się podobał, nie był bardzo straszny, ponieważ za dużo było w nim fikcji, lecz jest warty zobaczenia.
Adrian Naskręt: Film był bardzo fajny, bo budził wiele emocji.
Wychowawca Tomasz Jankowski: Ciężko jest mi obiektywnie cokolwiek powiedzieć, ponieważ mimo iż fanem kina oczywiście jestem, to horrory jakoś nigdy nie należały do moich ulubionych i z pewnymi małymi wyjątkami raczej omijam ten gatunek. Jeśli chodzi o ,,To: rozdział 2'' to muszę przyznać, że spodziewałem się, że będzie straszniej. Poza kilkoma scenami, było całkiem spoko. Może dlatego, że więcej było w nim fantastyki, odrealnionych sytuacji, niż klasycznego thrillera. Co nie zmienia faktu, że trochę ,,pojechany'' był. Tak jak mówiłem wcześniej, fanem horrorów wcześniej nie byłem i już raczej nie zostanę. Do tego po seansie miałem dziwny sen. Z wami w roli głównej... Następnym razem wybierzecie inny film. (śmiech)
Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedź. Jak widać, każdy ma swoją opinię. Niektórym film podobał się bardzo, a niektórym mniej. Horror jest filmem, który nie każdy polubi.
Paulina Mania

 

Angelika Lisiecka, 28.10.2019 22:21
0,

69


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz