Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

I Festiwal Piosenki Rockowej odbędzie się 1 marca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Organizatorem przedsięwzięcia jest Niepubliczne Gimnazjum w Golinie.

Gościem specjalnym i zarazem członkiem jury będzie Marek Piekarczyk, wokalista legendarnej grupy TSA i zarazem trener w popularnym programie "The Voice of Poland". Uczniowie szkól podstawowych i gimnazjum będą musieli zmierzyć się z niełatwym repertuarem polskich wykonawców rockowych, związanych z jarocińskimi festiwalami. Gościnnie wystąpi także drużyna Libera z III edycji "Bitwy na głosy". Początek o godz. 16:00.

Tomek Jankowski, 20.02.2014 23:20
0,

1054


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz