Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

17 października br. w Szkole Podstawowej w Golinie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Organizatorem imprezy była klasa VI.

Zorganizowano wiele atrakcji dla uczniów pozostałych klas, m.in. konkurs wiedzy o ziemniaku, obieranie ziemniaka na czas, skakanie w worku czy rzut ziemniakiem do celu. Oprócz tego każda klasa miała przygotowane swoje hasło o ziemniaku. Po konkursach i zabawach sportowych nie zabrakło ziemniaczanych pyszności, które można było nabyć w sklepiku. Największą popularnością cieszyły się placki ziemniaczane. Były też pyszne sałatki, słodycze, napoje oraz ciasto. Zorganizowano ognisko (a raczej grilla), gdzie nasi dwaj koledzy Maciej i Szymon piekli ziemniaki. Chociaż pogoda sprawiła nam niezłego figla, gdyż rozpadał się deszcz, to i tak ziemniaki były pyszne. Święto Pieczonego Ziemniaka zakończyło się dyskoteką, na której wszyscy uczniowie bawili się świetnie.

Uczniowie klasy VI dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniach. To również dzięki wam mogliśmy zorganizować ten dzień.

Magda Walczak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tomek Jankowski, 28.10.2014 13:00
0,

2414


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz