Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

19 maja trójka uczniów z naszego Gimnazjum wzięła udział w X Konkursie Wiedzy Olimpijskiej, który jak co roku został organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaocinie. Nasi reprezentanci w składzie: Anna Bochna, Filip Jankowski oraz Cezary Janicki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Konkurs składał się z trzech części. Pierwszą z nich był test wiedzowy. Drugą częścią była prezentacja multimedialna, w której uczniowie musieli rozpoznać olimpijczyków oraz stadiony, na których odbywały się Igrzyska. W ostatniej części uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na zestaw pytań wylosowanych przez kapitana zespołu. Poziom konkursu był bardzo wysoki; tym przyjemniej, iż nasi uczniowie zdeklasowali rywali i po trzech rundach pytań zdobyli pierwsze miejsce z przewagą ponad dwudziestu punktów nad miejscem drugim. Na podium oprócz naszej szkoły znaleźli się uczniowie z Gimnazjum z Wilkowyi, którzy zajęli 2 miejsce oraz uczniowie z "Jedynki", którzy stanęli na najniższym stopniu podium. Ogromne podziękowania należą się pani Marii Pewniak, która dopilnowała, aby nasi reprezentanci pokazali się z jak najlepszej strony.

asssssss

Cezary Janicki, 06.06.2017 00:20
0,

365


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz