Stowarzyszenie Edukacyjne „Gimnazjum 2000” - jest Organizacją Pożytku Publicznego. Nasz KRS 0000044799

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku rozliczanego za rok 2015 na rzecz Stowarzyszenia prowadzącego Niepubliczne Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Golinie.

Sam wkład nic nie kosztuje, bo przecież podatek i tak trzeba zapłacić. Państwa pieniądze - zamiast wpaść do wspólnego anonimowego worka w Urzędzie Skarbowym - mogą zasilić konkretny cel. Zapewniamy, że Wasze pieniądze zostaną dobrze wykorzystane.

1_procent_golina

Dyr.Urszula Kowalczyk:

Środki, które otrzymaliśmy z tytułu odpisu 1 %, przeznaczone zostały na sfinansowanie uczestnictwa uczniów obu golińskich w cyklicznych koncertach muzycznych artystów poznańskich i kaliskich scen. Dofinansowano wyjazdy do teatrów, opery i kina (w ramach Akademii Filmowej). W bieżącym roku szkolnym z tego funduszu pokrywamy część wydatków poniesionych na rzecz organizacji wyjazdów do różnych firm w ramach programu doradztwa zawodowego. Zapewniam,

że wszystkie otrzymane środki przeznaczane były wyłącznie na potrzeby uczniów. Stosowne rozliczenia każdego roku wysyłane są w postaci sprawozdań merytoryczno-finansowych do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Im więcej pieniędzy uzyskamy z tytułu w.w. odpisu, tym bardziej ucieszymy naszych uczniów. Oni sami mogą przecież zgłaszać swoje propozycje! Mamy wiele pomysłów, ale ich realizacja będzie możliwa tylko wtedy, gdy wspomożecie nas stosowną decyzją Tym, którzy nie mają w kwestii przekazania 1% doświadczenia, podpowiadamy, iż wystarczy w zeznaniu PIT podać numer KRS, który widnieje w nagłówku tego artykułu. Można go również znaleźć na stronie golińskich szkół.

Piotr Kowalczyk, 24.02.2016 22:58