Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

08.09.2013r. w Śmiełowie odbył się wielki piknik rekonstrukcyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek” w Żerkowie .

Podczas pikniku prezentowano program pt : ”Szlachcic ,Sarmata ,szabla ,armata” wyreżyserowany przez Jacka Ordowskiego i zagrany przez aktorów z grupy „APIS” . Swoje zdolności artystyczne pokazali także uczniowie szkoły podstawowej im .Adama Mickiewicza w Żerkowie we własnym programie artystycznym pt. „Mickiewicz Nasz” . Po zakończeniu , programów artystycznych odbyła się część programu - czyli seanse  filmowe w plenerze .Na wielkim telebimie odbyły się pokazy filmu „Pan Tadeusz” wielkiego Polskiego reżysera Andrzeja Wajdy . Zaprezentowano także „Historię Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju” . Zabawie w plenerze towarzyszyła świetna rodzinna zabawa dla dzieci i dorosłych.

Ala Zaworska

Tomek Jankowski, 09.10.2013 10:27
0,

14339


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz