Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Czwartego września odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wszystko zaczęło się od uroczystej mszy świętej. Następnie był apel, który składał się z części artystycznej - klasa 5 wraz z wychowawcą przygotowała krótkie przedstawienie, oraz z części oficjalnej, na której pani dyrektor wygłosiła swoje przemówienie, odczytała list od burmistrza oraz przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy są tu pierwszy raz. Po tym wystąpieniu uczniowie oraz ich wychowawcy udali się do klas. Po raz pierwszy od wielu lat nie było wśród nas uczniów klas pierwszych gimnazjum. Powód oczywisty - reforma oświaty w taki właśnie sposób wygasza istnienie gimnazjum.
Wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy udanego roku!
DSC_1656DSC_1663DSC_1664DSC_1667

Weronika Bierła, 08.09.2017 23:09
0,

275


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz