Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W tym roku przywitaliśmy pierwszaków z rocznika 2011. Wychowawcą najmłodszych uczniów naszej szkoły  został pan Karol Dziurla.

Dzieci uczą się w klasie numer 19. W dniu 11 października odbyło się uroczyste ślubowanie dwudziestu-pięciu nowych uczniów,  połączone ze Świętem Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki oraz zostali oficjalnie powitani w szkole. Pani dyrektor złożyła pierwszakom życzenia. W części artystycznej znakomicie zaprezentowali się wspomniani uczniowie pierwszej klasy podstawówki i trzeciej gimnazjum.

Adrianna Walczak, 17.10.2018 14:42
0,

235


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz