Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Tylko u nas do wygrania zaproszenie na koncert Kamila Bednarka.

14 listopada w Jarocińskim Ośrodku Kultury w ramach obchodów Dni Patrona Miasta wystąpi Kamil Bednarek wraz z zespołem. Młody wokalista dał się poznać szerokiej publiczności jako jeden z finalistów II edycji telewizyjnego show "Mam talent". Szybko zdobył uznanie nie tylko jurorów, ale przede wszystkim publiczności i dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci sceny reggae w Polsce.

Redakcja GIG-anta ma do rozdania jeden bilet na tą imprezę. Co trzeba zrobić? To proste - w komentarzu pod tym artykułem należy napisać, która piosenka Kamila Bednarka podoba Wam się najbardziej i krótko uzasadnić. Wśród osób, które napiszą najciekawsze komentarze, rozlosujemy bilet na jarociński koncert artysty. Macie czas do piątku 7 listopada. Zatem do dzieła!!!

Fundatorem nagrody jest Stowarzyszenie COOLTURA oraz Jarociński Ośrodek Kultury - organizatorzy imprezy.

 

logo3

Kamil Bednarek wystąpi w Jarocińskim Ośrodku Kultury w piątek 14 listopada 2014 r. Zanim jednak wraz z zespołem pojawi się na scenie, przed publicznością zaprezentuje się jarocińsko-ostrowska formacja Za Zu Zi. Początek o godz. 17:30.

Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu).

redakcj@

 

Jesteśmy ciekawi, który utwór podoba Wam się najbardziej? Czy będzie to "Cisza", a może "1,2 w górę ręce"? Nam np. bardzo przypadła do gustu muzyczna kolaboracja z Mesajah :)

Tomek Jankowski, 27.10.2014 17:24
18,

1380


Komentarze:

#1. Edytka: 27.10.2014 17:50

Najbardziej lubię jego najnowszą piosenkę "Chwile jak te", ponieważ jest bardzo energiczna, rytmiczna. Kiedy jej słucham przychodzą mi do głowy wspomnienia chwil, które były bardzo krótkie, a za razem ważne, jak nie najważniejsze w moim życiu. Ma bardzo sentymentalny charakter dla mnie. :) Co nie zmienia faktu że większość piosenek Kamila wnoszą coś do mojego życia :D Pozdrawiam ;)

#2. Kar: 27.10.2014 18:02

"Chwile jak te"-to ten utwór ostatnio chodzi mi po głowie. Dlaczego? Z powodu tekstu, który jest dla mnie metaforą życia, w którym należy doceniać każdą pozytywną chwilę, ponieważ ona się już nie powtórzy. Równie dobrze tytułem mogłoby być słynne "carpe diem". Zatem chwytajmy każdy dzień i cieszmy się najmniejszymi pozytywnymi chwilami!!!

#3. XYZ: 27.10.2014 18:02

Najlepszą piosenką Kamila Bednarka jest "1, 2 w górę ręce...", ponieważ jest to energiczna piosenka przy której świetnie można się bawić na koncercie.

#4. Adrianna: 27.10.2014 18:02

Wiem, że piosenka "Dni, których nie znamy" nie została napisana przez Kamila, jednak właśnie ona pojawiła się w moich myślach jako pierwsza. Uwielbiam, gdy oprócz dobrej muzyki artysta ma do przekazania jakieś przesłanie. I naprawdę nie jest ważne, czy to tylko nowsza wersja innego utworu, czy coś zupełnie nowego. Podoba mi się, że Bednarek potrafił docenić kunszt Grechuty.

#5. anka: 27.10.2014 18:16

"Cisza" to piosenka, która powoduje zadumanie, wprowadza w nostalgiczny nastrój i przywołuje przepiękne wspomnienia czasów które minęły i nie powrócą. Powrócić zawsze można natomiast do tego uczucia słuchając ja jeszcze i jeszcze... :)

#6. Natalia: 27.10.2014 18:31

Moja ulubiona piosenka zespołu BEDNAREK to "Światu brakuje troski" nagrana razem z Gutkiem. Dlaczego ona? Moim zdaniem to właśnie ten utwór doskonale pokazuje jak bardzo "zepsuty" jest dzisiejszy świat. Panuje wszechobecna znieczulica, zazdrość i zawiść. Mimo tego nie powinniśmy się poddawać. Musimy zacisnąć pięści i udowodnić wszystkim, że mimo wszystko można być szczęśliwym! :) Utwór ten daje mi pozytywnego tak zwanego kopa i pozwala myśleć bardziej optymistycznie mimo przeciwności losu.

natalia1022@wp.pl

#7. Natalia Walaszczyk: 27.10.2014 19:26

"1,2 w gore rece" - dla mnie najlepsza, najcudowniejsza i najbardziej w stylu Bednarka. Szkoda tylko ze takich utworow jest juz u niego coraz mniej... no coz... komercja. Ale nic, ten utwor towarzyszy mi od dluzszego czasu i bardzo poprawia mi humor. gdy mam zly dzien bez tego numeru sie nie obedzie, stawia mnie na nogi jak mocna kawa. i chyba o to wlasnie w takiej muzie chodzi!!! :D

#8. anta: 27.10.2014 20:39

''Dni,których nie znamy'' za ocalenie przed zapomnieniem jednej z prawd o naszym sensie istnienia;-)

#9. anta: 27.10.2014 20:40

p.s....poprawiony adres e-mail:-)ups

#10. Marek: 28.10.2014 23:31

Cisza bo nie ma w niej hałasu, którego nie lubie

#11. Paulina: 29.10.2014 17:47

Moim zdaniem wszystkie piosenki Bednarka są super, ale najlepsza to "Cisza" , a jeszcze lepiej jeśli jest to grane na gitarze. Tą piosenkę pięknie zagrała w szkole podstawowej taka dziewczyna na gitarze. Bardzo ładnie to zagrała a jeszcze lepiej zaśpiewała. Przy tej piosence po złym dniu w szkole się uspokajam i myślę o następnym... :)

#12. Beata Kwaśniewska: 30.10.2014 21:02

Ostatnio chodzi mi piosenka Keep on tryin
Kocham tą piosenke za to że w ciężkich chwilach zawsze podnosi mnie na duchu i motywuje do działania.Utwór mówi o tym że mimo przeszkód mamy walczyć, nigdy się nie poddawać i zawsze być sobą,że musimy sprzeciwić się światu który nas tłamsi i chce zatrzymać w miejscu.Mimo tego że mam dopiero 15 lat to staram się zmienić,chcę szanować zawsze drugiego człowieka i zawsze być sobą.W tedy kiedy wszyscy zaczną być sczerzy i przestaną kryć się za maskami nasz światmam nadzieje stanie się lepszy.
Właśnie dlatego kocham tą piosenke bo motywuje do działania :)
Ciężko mi było wybrać jeden utwór bo wszystkie są świetne.
Właśnie dla tego kocham tą piosenke ponieważ motywuje do działania: )

#13. Wikuś: 03.11.2014 16:13

Choć wszystkie utwory Bednarka są fajne jednym z moich ulubionych jest piosenka pt. "Dla Ciebie" . Opowiada ona o pięknie miłości, tęsknocie za drugą połówką. Mówi, że gdy kochamy życie staje się łatwiejsze a świat nabiera barw. Nie ważne co myślą inni ; najważniejsze aby dwoje ludzi łączyło uczucie i akceptowało wzajemnie swoje wady jak i zalety. Piosenka jest skierowana bezpośrednio do pewnej osoby co nadaje jej uroku oraz pozostawia w przekonaniu, że uczuć nie należy ukrywać. W końcu miłość to cudowne uczucie łączące dwoje ludzi. ♥

#14. lenka: 03.11.2014 17:00

"Cisza" jest według mnie najlepszą piosenką Bednarka . Ma dla mnie pewien sentyment; opowiada bowiem o jednym z etapów mojego życia. Mówi , że choć zdarzają się w naszym życiu gorsze dni to te radosne dla nas chwile zawsze pozostaną w naszej pamięci. W końcu wspomnień nikt nam nie odbierze. Warto wierzyć w lepsze jutro, bo nadzieja umiera ostatnia. ;)

#15. ula: 06.11.2014 22:02

"Cisza" wprowadza mnie w fajny nastrój i pozwala się zrelaksować po trudach dnia.

#16. lisek: 07.11.2014 20:09

"Chodź ucieknijmy " i "Chwile jak te ". pierwsza pozwala zapomnieć o problemach a druga daje siłę do dalszego pozytywnego życia . obydwie się fajnie słucha i dają wiele pozytywów w szkole i nie tylko , za każdym razem każe być pozytywnie nastawionym do życia . :)

#17. Miłosz: 07.11.2014 20:09

"Szukając szczęścia"- nie będę się rozpisywał po prostu... Jest to utwór przy którym można naprawde pomyśleć wyluzować się.. Można chwilowo zmienić swój nastrój w pozytywny :)

#18. Oli :*: 07.11.2014 21:34

"Chodź ucieknijmy", ponieważ jest to piosenka o naszym życiu. Mówi nam jak jest naprawdę. "Ty i ja wulkany dwa, a każdy kolejny dzień to niepewność..."-Ten tekst nawiązuje do tego, że powinniśmy żyć ostrożnie i baczyć na każdy stawiany krok. Piosenka nie tylko jest dobrze ubrana w słowa, ale także ma wiele ukrytych przekazów, które powinniśmy wziąć sobie do serca i w trudnych chwilach je sobie przypominać. W momencie, gdy nie ma już odwrotu po prostu uciec (myślami) gdzieś indziej. Piosenka wyraża uczucia ludzkie i można się przy niej wzruszyć. ;-)

Dodaj komentarz