Dnia 18 września odbyła się w naszej szkole ogólnopolska akcja sprzątania świata. Hasło tegorocznej edycji to "Wyprawa - poprawa".

sprząt

Klasy podstawówki postanowiły przejść się i posprzątać Golinę, a klasy gimnazjalne zajęły się pracami na terenie naszej szkoły. Posprzątały kącik ekologiczny, trybuny, bieżnię oraz kostkę na parkingu za szkołą.

sprz sprzątanie

Zanim uczniowie zabrali się za pracę na boisku szkolnym, odbyło się krótkie spotkanie, na którym każda klasa zaprezentowała ekologiczną piosenkę oraz stroje wykonane z surowców wtórnych. Uczniowie świetnie się bawili, a przy okazji zadbali o swoje środowisko.

Anna Bochna, 27.09.2015 21:58