Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Za nami XV Memoriał Tomka Michalaka. Turnieje zostały zorganizowane przez działaczy Gromu, którzy w ten sposób upamiętniają tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym byłego piłkarza golińskiego klubu.

Memoriał został podzielony na dwa turnieje. W tym roku udział wzięły cztery zespoły amatorskie oraz pięć drużyn młodzieżowych. W turnieju amatorskim zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2x15 min. Najlepszym zespołem okazali się „Mundurowi”, którzy w klasyfikacji generalnej wyprzedzili „TAD-BUD” oraz „Rycerzy Grunwaldu”; miejsce ostatnie zajął zespół „Old Boys Gromu”.

Wyniki:

Rycerze-Mundurowi 2:4
TAD-BUD-Grom Old Boys 4:0
Rycerze-TAD-BUD 2:2
Mundurowi- Grom Old Boys 4:3
Rycerze-Grom Old Boys 5:2
Mundurowi-TAD-BUD 3:1

Najlepszym zawodnikiem został Filip Taczała z zespołu Mundurowych. Najlepszym bramkarzem został Paweł Ignaszak z zespołu TAD-BU D.

39506687_1779617888826169_289278932287488_n

W turnieju młodzieżowym drużyny grały także systemem „każdy z każdym” 1x18 min. Zwycięzcą została Astra Krotoszyn, miejsce II Grom Golina, miejsce III Gladiatorzy Pieruszyce. Tuż za podium uplasował się Biały Orzeł Koźmin oraz Gorzyczanka Gorzyce.

Astra Krotoszyn-Grom Golina 1:1
Gorzyczanka Gorzyce-Gladiatorzy Pieruszyce 0:1
Biały Orzeł Koźmin-Astra Krotoszyn 0:3
Grom Golina-Gorzyczanka Gorzyce 5:0
Gladiatorzy Pieruszyce-Biały Orzeł Koźmin 1:0
Astra Krotoszyn- Gorzyczanka Gorzyce 3:1
Grom Golina- Gladiatorzy Pieruszyce 1:1
Biały Orzeł Koźmin- Gorzyczanka Gorzyce 4:0
Astra Krotoszyn- Gladiatorzy Pieruszyce 3:0
Grom Golina- Biały Orzeł Koźmin 7:1

Najlepszym zawodnikiem został Przemysław Gościniak z drużyny Grom Golina. Najlepszym bramkarzem został Krystian Tomczak z drużyny Astra Krotoszyn. Zespoły otrzymały puchary, najlepsi zawodnicy statuetki, a wszyscy uczestnicy medale. Dla uczestników organizatorzy przygotowali poczęstunek. Sponsorami imprezy byli: Grom Golina, Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz firma Biegun. A w przyszłym roku kolejny Memoriał, na który serdecznie zapraszamy.

 

Wiktoria Świątkowska, 02.09.2018 10:38
0,

212


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz