Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W ubiegły czwartek, 31 października 2013 roku, grupa uczniów Niepublicznego Gimnazjum w Golinie pod opieką pana Piotra Kowalczyka i Sebastiana Waszkiewicza wybrała się na mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet 2015 w piłce nożnej. Mecz odbył się w Grodzisku Wielkopolskim na Stadionie Inter Groclin Auto S.A..  Reprezentantki Polski zmierzyły się z reprezentacją Szkocji.

Przed meczem na widownię wrzucono kilka piłek PZPN-u wraz z podpisami wszystkich polskich zawodniczek. Jedna z piłek wpadła  w ręce Marcina Szymkowiaka. Rozpoczęło się więc całkiem przyjemnie.  Mecz zapowiadał się bardzo emocjonująco, szybko wbrew pogodzie rozgrzaliśmy atmosferę głośnym dopingiem. Co prawda nasze zawodniczki przegrały 0:4, lecz to nie zmieniło to naszego podziwu dla  ich wspaniałej gry. Po zakończonym meczu udaliśmy się pod  szatnię, gdzie mogliśmy zobaczyć reprezentantki kraju. Z przyjemnością zrobiliśmy sobie zdjęcie z najmłodszą zawodniczą w drużynie - Ewą Pajor, która jest jednocześnie najlepszą piłkarką do lat 18 w Europie. Udało nam się także zrobić zdjęcie z Aleksandrą Sikorą oraz pozyska autografy kilku dziewczyn z zespołu.

Cała wycieczka bardzo się udała. Oczywiście nie obyło się bez obstawiania wyniku meczu - nikt nie trafił! - oraz quizów związanych z piłką nożną. Mamy nadzieję, że takich udanych i atrakcyjnych wyjazdów będzie więcej.

Tomek Jankowski, 04.11.2013 18:17
0,

520


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz