Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zakończyło się pierwsze półrocze szkolnych zmagań i rozpoczęły się długo oczekiwane ferie. Ostatniego dnia przed feriami, 31 stycznia, odbyła się studniówka klas trzecich oraz połowinki klas drugich  gimnazjum.

Pomimo wcześniejszego problemu i spekulacji na temat miejsca zabawy, uczniowie klas trzecich wspólnie podjęli decyzję,  że impreza odbędzie się w szkolnej świetlicy. Po lekcjach kilkoro uczniów zostało, aby udekorować świetlicę oraz ustawić stoły. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.00 w piątkowe popołudnie na. Na rozpoczęcie przemowę wygłosił pan Karol Matuszak, przewodniczący Rady Rodziców naszego gimnazjum, następnie na dobre rozpoczęcie wypiliśmy Piccolo. Już podczas pierwszej piosenki parkiet był pełen świetnie bawiącej się młodzieży.  Okazało się, że świetlica była strzałem w dziesiątkę, co można było zaobserwować na twarzach bawiących się uczniów. Między tańcami mogliśmy zasiąść do stołu i skosztować przygotowanych posiłków. Oczywiście podczas studniówki nie mogło zabraknąć pysznego tortu studniówkowego. Zabawa trwała  do godziny 22.00. Parkiet aż do ostatniej chwili ani na chwilę nie pozostał pusty, wszyscy świetnie się bawili. Potwierdzają to opinie naszych uczniów.

studniówka2

Impreza była naprawdę świetna. Wszyscy świetnie się bawili,  praktycznie nie wyczuwało się podziału między klasami. Wszyscy bawili się razem. Spędziłam świetnie czas  - uczennica klasy III a

To była zdecydowanie najlepsza zabawa szkolna, na jakiej byłem. Muzyka i jedzenie było super. Jedynym minusem było, że nie mogła trwać dłużej :) - uczeń klasy II b

Super się bawiłam. Świetna organizacja i atmosfera. Pomimo obaw co do miejsca, impreza udała się na 100 %. Tylko pogratulować i podziękować rodzicom  - uczennica klasy III b

studniówka3

 

W imieniu uczniów chcielibyśmy podziękować zaproszonym nauczycielom za przybycie i wspólną świetną zabawę oraz rodzicom za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie zabawy, zorganizowanie orkiestry i cateringu. Serdecznie dziękujemy !

Tomek Jankowski, 03.02.2014 18:16
0,

1314


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz