Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

We wtorek  (10 czerwca) około godz.21:00 na przejeździe kolejowym przy ul.Dworcowej pociąg zderzył się z przewożącą bydło ciężarówką.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                         Kierowca ciężarówki został odwieziony do szpitala, natomiast policja i strażacy przez kilkanaście następnych godzin próbowali uwolnić byki z ciężarówki. Udało im się to około godz. 1:00. Akcja zakończyła się około 2:30. Po przebudowie przejazdu, która miała w założeniu poprawę bezpieczeństwa, to już trzeci poważny incydent w tym miejscu. Przy tak nikłym ruchu kolejowym jest to co najmniej zastanawiające.

Tomek Jankowski, 14.06.2014 23:10
0,

2208


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz