Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 20 września  w sali OSP odbyło się zebranie wiejskie , którego głównym tematem była budowa ,,Ubojni drobiu wraz  z infrastrukturą''' . Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Polżywność SP. z o.o. w Warszawie. Teren planowanej budowy inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Golina i został zatwierdzony uchwałą nr XXI/315/2014 Rady Miejskiej w Jarocinie z dnia 17 września. Oczywiście mieszkańcy mówili podczas spotkania, że nie wyrażają zgody na taką budowę, lecz rzeczywistość jest inna; w opinii zebranych znowu chodzi o zysk dla gminy, a nie o dobro mieszkańców . Na spotkaniu miał pojawić się burmistrz Adam Pawlicki, jednak go nie było.  Ma pojawić się na kolejnym zebraniu, które odbędzie się na początku października. Oprócz tego była również mowa o podziale  funduszu sołeckiego na 2018 rok.

Oto zdjęcia ze spotkania:

IMG_1869   IMG_1860  IMG_1873

 

Opracowały: Kamila Staniewska i Weronika Bierła

Kamila Staniewska, 24.09.2017 23:17
0,

321


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz